Reference


Paní Makešová mi nedávno pomohla s prodejem mého bytu, a musím říct, že její profesionální přístup a ochota překročily mé očekávání. Od prvního setkání projevovala paní Makešová vysokou úroveň znalostí realitního trhu. Věnovala se důkladné analýze mého bytu, poskytla užitečné rady ohledně přípravy nemovitosti na prodej a stanovila cenu, která odpovídala aktuálním tržním podmínkám. Její schopnost porozumět potřebám klienta a poskytnout individualizované služby byla obdivuhodná. Paní Makešová se postarala o veškeré administrativní záležitosti spojené s prodejem. Komunikace s ní byla vždy efektivní a srozumitelná, ať už šlo o odpovědi na mé otázky nebo pravidelné aktualizace týkající se průběhu prodeje. V průběhu celého procesu jsem měla pocit, že paní Makešová skutečně dbá na moje zájmy. Její profesionální přístup a lidský přístup spolu vytvořily příjemný kontrast v realitním světě. Nakonec byl prodej mého bytu úspěšný a já jsem velmi vděčná za pomoc, kterou mi paní Makešová poskytla. Celkově mohu paní Janu Makešovou vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a zkušeného realitního makléře. Její pracovní etika, odbornost a péče o klienta ji řadí mezi ty nejlepší v oboru.

Anastasia Karabická, prodej bytu 2+kk Modřice

Paní Makešovou mohu vřele a jen vřele doporučit, prodávala nám dvě nemovitosti a vše proběhlo na jedničku, domluva, ochota vždy na telefonu když bylo potřeba prostě profesionální přístup, pokud budeme opět něco prodávat obrátíme se opět na paní Makešovou

Freez Rada

Paní Makešová se nám ozvala s pomocí vyklizení rodinného domu v Blansku na prodej v co nejbližším možném termínu. Velice příjemná po telefonu , s profesionálním přístupem se domluvit a vyjít vstříc. Jsme rádi, že jsme mohli nějak pomoci , kde je to nejvíce potřeba. Určitě DOPORUČUJEME dále a budeme Vám vždy k dispozici. Za náš Tým dáváme ⭐⭐⭐⭐⭐

Stěhování JAROŠ

Paní Makešovou můžu doporučit pro každého, kdo chce bezproblémově zařídit koupi nemovitosti. Vše příjemně vysvětlí, co je potřeba zařídí a komunikace je na vysoké úrovni. Paní Makešová je opravdu profesionální makléřkou, který na své práci záleží a snaží se dělat vše pro spokojenost obou stran.

Linduška Pavel, koupě bytu 3+1 Třebíč

S paní Janou Makešovou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivá, flexibilní a ochotná. I přesto, že jsme se někdy po x-té ptali na stejnou věc, vždy byla milá a v klidu vše znovu vysvětlila. Vřele doporučujeme.

Karáskovi

Paní Makešová mi pomohla pronajmout byt. Postarala se vlastně úplně o vše. Jednání bylo od počátku profesionální a férové. Za mě určitě pozitivní zkušenost a mohu pouze doporučit.

Jan Pojer

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní makléřce Janě Makešové. Nejen že je to úžasný člověk , ale obrovský profesionál ve svém oboru , klobouk dolů. Postarala se o prodej našeho bytu od A až do Z. Opravdu , vše zařídila , o všem nás informovala prostě 1 mohu jen doporučit!!! děkujeme za všechno.

Martina a Mirek, M. Krumlov a Oslavany

Děkuji paní Makešové za profesionální a přitom lidský přístup při komplikovaném prodeji nemovitosti. Je spolehlivá, dochvilná, usměvavá, nic pro ni není problém. Vše řeší v klidu a s přehledem. Vřele doporučuji

Mgr. Jana Jílovcová

Osobitý a profesionální přístup, velice doporučuji!

Aneta Pařízková

Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, vyřešila pronájem našeho bytu, od doporučení vhodných nájemníků až po vyřešení veškeré administrativy. Oceňujeme zejména její profesionální a lidský přístup, ochotu, spolehlivost. Díky paní Makešové vše proběhlo bez problémů.

Kocandovi

Realitní kancelář paní Makešové mohu vřele doporučit a velice jí děkuji za profesionální pomoc s nalezením vhodného bydlení pro kvalitní život. S díky.

Jakubčík

S paní Makešovou jsme spolupracovali ve dvou případech a v obou k naší naprosté spokojenosti. Je skutečně profesionál ve svém oboru! Vždy nám skvěle poradila, doporučila, zařídila a navíc s milým, lidským přístupem a s úsměvem. Doporučujeme!

Laicmanovi

DOBRÝ VEČER PANÍ MAKEŠOVÁ.MĚ JSTE V JISTÉ DOBĚ VELMI POMOHLA A BYL JSEM VELMI SPOKOJEN. JSTE ČLOVĚK NA ÚROVNI A SVÉM MÍSTĚ. KDYBYCH POTŘEBOVAL, JSTE PRVNÍ, KOHO BYCH SI DOVOLIL KONTAKTOVAT. DĚKUJI ZA TO, CO JSTE PRO MNE UDĚLALA A PŘEJI VÁM A CELÉ VAŠÍ RODINĚ KRÁSNÉ SVÁTKY.

POPELA

Služby paní Makešové mohu vřele doporučit. Je profesionálem a zároveň vždy ochotná, usměvavá a nic pro ni není problém. Ještě jednou Vám chci paní Makešová moc poděkovat za pomoc při prodeji domu po rodičích.

Iveta Chmelíková

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat paní Makešové, za profesionální a přitom lidský a pozitivní přístup, kterým nás dovedla k našemu vysněnému domečku. Byla to občas trnitá cesta, ze strany úřadů, ale nakonec vše dobře dopadlo.

Bukáčkovi

Pani Makešová velice příjemná , ochotná ,vždy nás informovala o každém kroku který nastane s prodejem domu.O vše se postarala ikdyž to nebylo někdy snadné kvúli byrokracii úředníku. Všechno zvládla absolutně dobře. Děkuji pani Makešová za vaše služby. Dvořáková Olga

Olga Dvořáková, Šumice

S paní Makešovou jsme spolupracovali již několikrát. Je vždy perfektně připravená, velmi dobře zvládá i řešení nestandardních situací, které se mohou při prodeji vyskytnout. A hlavně má vždy úsměv na rtech!!! Takže DOPORUČUJEME!!!

Monika Di Lenardo, Rajhrad

Paní Makešovou mohu vřele a jen vřele doporučit, prodávala nám dvě nemovitosti a vše proběhlo na jedničku, domluva, ochota vždy na telefonu když bylo potřeba prostě profesionální přístup, pokud budeme opět něco prodávat obrátíme se opět na paní Makešovou

Sterovi

Za mě 5 hvězdiček, více snad není co dodat. Vždy velmi ochotná, usměvavá s velkým rozhledem. Opakovaně paní Makešová poradí, zařídí, i když právě nepotřebujeme prodat nebo pronajmout nemovitost. Vřele doporučuji a děkuji!

Jan Pecl

Prostřednictvím paní Makešové jsme kupovali nemovitost a její služby můžeme určitě doporučit. Vždy nám vyšla vstříc a se vším poradila. Hodně jsme ocenili, že se nám časově vždy přizpůsobila a dokázala vše zkoordinovat, aby byly všechny strany spokojené. Určitě bychom využili znovu.

Ivana Borseková, Hrušovany u Brna

Na paní Makešovou jsem se obrátila, když jsem hledala byt. A rozhodně tohoto rozhodnutí nelituji. Má obrovský přehled ve světě realit a žádná otázka ji nezaskočí. A vždy je usměvavá. Rozhodně doporučuji.

Jana Štěpánovská, Pohořelice

S paní Makešovou jsem byl spokojen. Profesionální jednání, dochvilnost, bezproblémové řešení všech otázek. Komunikace na úrovni. Všem doporučuji.

Miroslav S., Brno - Žabovřesky

S prací paní Makešové jsem byla velice spokojená a jsem ráda, že právě ona zajišťovala prodej. Ochotně, profesionálně a zodpovědně zajistila naprosto vše, co k prodeji patří. Její služby mohu jen doporučit.

Jana Zelinková, Lomnice u Tišnova

Moje první zkušenost s prodejem nemovitosti byla velice pozitivní, bohužel jsem se ocitla ve velmi složité životní situaci. Jsem moc ráda, že mně moje známá doporučila právě vás paní Makešová! Nemohla jsem se vyznat ve všech složitých potřebných úkonech, dokumentech, úřadech, které jsou při prodeji nemovitosti potřeba. Navíc na domu, který jsem prodávala byla zástava a současně jsem potřebovala koupit dvě jiné nemovitosti. Celou složitou cestou jste mě provázela a já se nemusela o nic starat a stresovat se a mohla jsem řešit svoje osobní věci. Vřele Vás doporučuji! Profesionální přístup, zároveň velice přátelské vystupování. Ještě jednou vám děkuji touto cestou a přeji Vám samé takové spokojené klienty jako jsem já! Děkuji vám z celého srdce!

Hnízdilová Anna, Kuřim

Dlouhodobě pronajímám malou garsonku v Brně. Vzhledem k tomu, že bydlím a pracuji 90 km daleko, pověřila jsem opakovaně sjednáním pronájmu pí. Makešovou. Nájemníci, které mi doporučila, byli vždy slušní a spolehliví. Také za mě vyřešila všechny praktické i právní aspekty pronájmu, což mi ušetřilo hodně času a starostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

MUDr. Věra Blahová, Brno

Vážený paní Makešová,chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji našeho domu. Vysoká profesionalita, vždy s úsměvem, vstřícný přístup a ochota, prostě dokonalý servis. Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů do dalších let. Ráda vás budu doporučovat svým známým a obchodním partnerům. Vždy se na vás budu ráda s důvěrou obracet.

S úctou Helena a Ivan Vystrčilovi

Paní Makešová je člověk na svém místě. Realitám skutečně rozumí a při naší spolupráci na jaře 2020, když jsem kupovala byt, mi byla ve všem nápomocná a nezaskočil ji žádný problém. A vždy s úsměvem na rtu. Rozhodně doporučuji.

Jana Š.

Perfektní práce makléřky Jany Makešové. Díky ní se nám povedlo vyřešit komplikovaný prodej našich nemovitosti v Troubsku a ještě nám následně pomohla s hledáním a koupí nového krásného domu v Brně. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů!

S pozdravem Novotný Jan a Martina, Brno

Prostřednictvím paní Makešové Jany jsme koupili nemovitost. Paní Makešová vždy korektní, spolehlivá, dochvilná, přesná a na čem jsme se domluvili – vždy platilo! Díky ní máme náš dům snů. Všem moc doporučuju

S úctou Apeltauer Tomáš, Rosice

Dobrý den paní Makešová, moc Vám chci poděkovat za to, co vše jste pro nás udělala při prodeji našeho bytu. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali nutně peníze na koupi domu v Ivančicích, vše díky vám probíhalo opravdu rychle a bez komplikací. Ještě jednou moc děkujeme :-)

Fojtů, Lenka obchodní zástupce

Dobrý den paní Makešová, moc Vám děkuji za zpracování odhadu ceny naše domu a za jeho následný prodej. Jsme moc rádi, že jsme se nakonec svěřili do Vašich rukou :-) Sami bychom si asi tak neporadili. Ještě jednou děkuji S pozdravem

Zapletalová K.Újezd u Brna

Služeb a rad paní Makešové jsme využili opakovaně a k naší maximální spokojenosti. Ocenili jsme plné nasazení, vstřícné a korektní jednání, ochotu a rychlost. Vše proběhlo hladce a pokud se vyskytl problém, paní Makešová obratem a s lehkostí vyřešila. Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, jen tak dál! Děkujeme

Martin a Magdaléna Navrátilovi Brno

Za mě 5 hvězdiček, více snad není co dodat. Vždy velmi ochotná, usměvavá s velkým rozhledem. Opakovaně paní Makešová poradí, zařídí, i když právě nepotřebujeme prodat nebo pronajmout nemovitost. Vřele doporučuji a děkuji!

Kočárník Oldřich Mgr., Brno a Ivančice

Vážený paní Makešová, moc Vás zdravíme. Ještě jednou Vám děkujeme za výbornou práci, při které se Vám podařilo velice rychle prodat dům našich rodičů v Rosících u Brna. S úctou

manželé Voborníkovi

Makléřka paní Makešová skutečně rozumí svému oboru a dokázala zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároveň je velice ochotná a spolehlivá. Je vidět, že jejím cílem je oboustranná spokojenost. Tedy jak na straně kupujícího, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jejich dlouholetých zkušeností.

Ing. Jaroslav Pekárek

Profesionální a zároveň lidský přístup, snaha hledat řešení. Jsem maximálně spokojen a můžu jen doporučit!

MVDr. František Laštůvka, Brno

Chci vyjádřit poděkování paní Makešové za prodej mého bytu v Brně Stránicích. Trvale bydlím v Praze a pracovně jsem velice vytížený. Sám bych měl velký problém prodej realizovat. Od zadání prodeje mého bytu paní makléřky, vystěhování starých nepotřebných věcí až po realizaci prodeje (v průběhu dvou měsíců) jsem se nemusel o nic starat. Paní Makešová mně ušetřila spoustu času a starostí. Vážím si nejenom její skvělé práce, ale hlavně jako člověka. Již jsem doporučil mým dobrým známý a doporučovat budu nadále! Děkuji!

Jiří Krajíček

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení