Prostřednictvím paní Makešové jsme kupovali nemovitost a její služby můžeme určitě doporučit. Vždy nám vyšla vstříc a se vším poradila. Hodně jsme ocenili, že se nám časově vždy přizpůsobila a dokázala vše zkoordinovat, aby byly všechny strany spokojené. Určitě bychom využili znovu.
Na paní Makešovou jsem se obrátila na jaře 2020, když jsem hledala byt. A rozhodně tohoto rozhodnutí nelituji. Má obrovský přehled ve světě realit a žádná otázka ji nezaskočí. A vždy je usměvavá. Rozhodně doporučuji.
S paní Makešovou jsme spolupracovali již několikrát. Je vždy perfektně připravená, velmi dobře zvládá i řešení nestandardních situací, které se mohou při prodeji vyskytnout. A hlavně má vždy úsměv na rtech!!! Takže DOPORUČUJEME!!!
S paní Makešovou jsem byl spokojen. Profesionální jednání, dochvilnost, bezproblémové řešení všech otázek. Komunikace na úrovni. Všem doporučuji.
Paní Makešová je člověk na svém místě. Realitám skutečně rozumí a při naší spolupráci na jaře 2020, když jsem kupovala byt, mi byla ve všem nápomocná a nezaskočil ji žádný problém. A vždy s úsměvem na rtu. Rozhodně doporučuji.
S prací paní Makešové jsem byla velice spokojená a jsem ráda, že právě ona zajišťovala prodej. Ochotně, profesionálně a zodpovědně zajistila naprosto vše, co k prodeji patří. Její služby mohu jen doporučit.
Moje první zkušenost s prodejem nemovitosti byla velice pozitivní, bohužel jsem se ocitla ve velmi složité životní situaci. Jsem moc ráda, že mně moje známá doporučila právě vás paní Makešová! Nemohla jsem se vyznat ve všech složitých potřebných úkonech, dokumentech, úřadech, které jsou při prodeji nemovitosti potřeba. Navíc na domu, který jsem prodávala byla zástava a současně jsem potřebovala koupit dvě jiné nemovitosti. Celou složitou cestou jste mě provázela a já se nemusela o nic starat a stresovat se a mohla jsem řešit svoje osobní věci. Vřele Vás doporučuji! Profesionální přístup, zároveň velice přátelské vystupování. Ještě jednou vám děkuji touto cestou a přeji Vám samé takové spokojené klienty jako jsem já! Děkuji vám z celého srdce!
Vážený paní Makešová,chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji našeho domu. Vysoká profesionalita, vždy s úsměvem, vstřícný přístup a ochota, prostě dokonalý servis. Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů do dalších let. Ráda vás budu doporučovat svým známým a obchodním partnerům. Vždy se na vás budu ráda s důvěrou obracet.
Perfektní práce makléřky Jany Makešové. Díky ní se nám povedlo vyřešit komplikovaný prodej našich nemovitosti v Troubsku a ještě nám následně pomohla s hledáním a koupí nového krásného domu v Brně. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů!
Prostřednictvím paní Makešové Jany jsme koupili nemovitost. Paní Makešová vždy korektní, spolehlivá, dochvilná, přesná a na čem jsme se domluvili – vždy platilo! Díky ní máme náš dům snů. Všem moc doporučuju
Dobrý den paní Makešová, moc Vám chci poděkovat za to, co vše jste pro nás udělala při prodeji našeho bytu. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali nutně peníze na koupi domu v Ivančicích, vše díky vám probíhalo opravdu rychle a bez komplikací. Ještě jednou moc děkujeme :-)
Dobrý den paní Makešová, moc Vám děkuji za zpracování odhadu ceny naše domu a za jeho následný prodej. Jsme moc rádi, že jsme se nakonec svěřili do Vašich rukou :-) Sami bychom si asi tak neporadili. Ještě jednou děkuji S pozdravem
Služeb a rad paní Makešové jsme využili opakovaně a k naší maximální spokojenosti. Ocenili jsme plné nasazení, vstřícné a korektní jednání, ochotu a rychlost. Vše proběhlo hladce a pokud se vyskytl problém, paní Makešová obratem a s lehkostí vyřešila. Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, jen tak dál! Děkujeme
Za mě 5 hvězdiček, více snad není co dodat. Vždy velmi ochotná, usměvavá s velkým rozhledem. Opakovaně paní Makešová poradí, zařídí, i když právě nepotřebujeme prodat nebo pronajmout nemovitost. Vřele doporučuji a děkuji!
Vážený paní Makešová, moc Vás zdravíme. Ještě jednou Vám děkujeme za výbornou práci, při které se Vám podařilo velice rychle prodat dům našich rodičů v Rosících u Brna. S úctou
Makléřka paní Makešová skutečně rozumí svému oboru a dokázala zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároveň je velice ochotná a spolehlivá. Je vidět, že jejím cílem je oboustranná spokojenost. Tedy jak na straně kupujícího, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jejich dlouholetých zkušeností.
Profesionální a zároveň lidský přístup, snaha hledat řešení. Jsem maximálně spokojen a můžu jen doporučit!
Chci vyjádřit poděkování paní Makešové za prodej mého bytu v Brně Stránicích. Trvale bydlím v Praze a pracovně jsem velice vytížený. Sám bych měl velký problém prodej realizovat. Od zadání prodeje mého bytu paní makléřky, vystěhování starých nepotřebných věcí až po realizaci prodeje (v průběhu dvou měsíců) jsem se nemusel o nic starat. Paní Makešová mně ušetřila spoustu času a starostí. Vážím si nejenom její skvělé práce, ale hlavně jako člověka. Již jsem doporučil mým dobrým známý a doporučovat budu nadále! Děkuji!