background

Certifikovaný realitní makléř

Brno, Kuřim a okolí

 

Nejnovější články

Všechny články

E-book

7 chyb při prodeji nemovitostí ZDARMA

zpracováním osobních údajů

O mně

Zajímá vás kdo jsem a v čem vám můžu pomoct? Tak se pěkně usaďte – 13. komnata Jany Makešové se právě otevírá!

Za časů dávných bohů a hrdinných válečníků...

No dobře, teď to trochu přeháním. Na realitním trhu se pohybuji „teprve" od roku 1997.

Za tu dobu:

 • Jsem prodala více než 684 nemovitostí. Zaměřuji se na prodej, pronájem a výkupy nemovitostí v Brně, Kuřimi a blízkém okolí. Za spoustou mých zakázek jsem ale vycestovala i dál, třeba do Prahy, Hradce Králové, Ostravy, Břeclavi nebo Hodonína.

Jedu prostě tam, kde mě zrovna potřebujete!

A jelikož jsem se svou odvedenou prací spokojená, pokračuji v ní i nadále. Jednoduše se snažím dělat pro vás a vaši nemovitost doslova první, poslední.

S čím pomohu právě vám? Pojďme se domluvit!

I realitní makléři jsou obyčejní lidé

Svou prací sice žiju a miluju ji do morku svých všech kostí, mám však spoustu jiných zálib. Věděli jste například, že jsem lektorkou Pilates?

Také moc ráda cestuju, cvičím jógu, procházím se po přírodě, hraju kulečník, plavu, hraju badbinton, a nejraději to vše dělám se svou milovanou a milující rodinou.

A když už toho o mně víte tolik, měli bychom zůstat v kontaktu, co říkáte?

Můžete mě sledovat na Facebook a Instagramu. Nebo navštivte můj blog, kde najdete spoustu užitečných informací, rad a tipů z realitního světa.

Pokud vám však nebudou tahle „spojení“ stačit nebo budete potřebovat s čímkoliv poradit a pomoct, neváhejte mě kontaktovat!

 

certifikat_dobry_andela_jm_realitni_makler

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci 1hod. zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám.
Bydlím tu, znám to tu.

22
let zkušeností v oboru
2340 +
klientů
684
realizovaných transakcí
Jana Makešová

Reference

 • “Moje první zkušenost s prodejem nemovitosti byla velice pozitivní, bohužel jsem se ocitla ve velmi složité životní situaci. Jsem moc ráda, že mně moje známá doporučila právě vás paní Makešová! Nemohla jsem se vyznat ve všech složitých potřebných úkonech, dokumentech, úřadech, které jsou při prodeji nemovitosti potřeba. Navíc na domu, který jsem prodávala byla zástava a současně jsem potřebovala koupit dvě jiné nemovitosti. Celou složitou cestou jste mě provázela a já se nemusela o nic starat a stresovat se a mohla jsem řešit svoje osobní věci. Vřele Vás doporučuji! Profesionální přístup, zároveň velice přátelské vystupování. Ještě jednou vám děkuji touto cestou a přeji Vám samé takové spokojené klienty jako jsem já! Děkuji vám z celého srdce! ”
  Hnízdilová Anna, Kuřim
 • “Vážený paní Makešová,chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji našeho domu. Vysoká profesionalita, vždy s úsměvem, vstřícný přístup a ochota, prostě dokonalý servis. Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů do dalších let. Ráda vás budu doporučovat svým známým a obchodním partnerům. Vždy se na vás budu ráda s důvěrou obracet.”
  S úctou Helena a Ivan Vystrčilovi
 • “Perfektní práce makléřky Jany Makešové. Díky ní se nám povedlo vyřešit komplikovaný prodej našich nemovitosti v Troubsku a ještě nám následně pomohla s hledáním a koupí nového krásného domu v Brně. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů! ”
  S pozdravem Novotný Jan a Martina, Brno
 • “Prostřednictvím paní Makešové Jany jsme koupili nemovitost. Paní Makešová vždy korektní, spolehlivá, dochvilná, přesná a na čem jsme se domluvili – vždy platilo! Díky ní máme náš dům snů. Všem moc doporučuju ”
  S úctou Apeltauer Tomáš, Rosice
 • “Dobrý den paní Makešová, moc Vám chci poděkovat za to, co vše jste pro nás udělala při prodeji našeho bytu. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali nutně peníze na koupi domu v Ivančicích, vše díky vám probíhalo opravdu rychle a bez komplikací. Ještě jednou moc děkujeme :-) ”
  Fojtů, Lenka obchodní zástupce
 • “Dobrý den paní Makešová, moc Vám děkuji za zpracování odhadu ceny naše domu a za jeho následný prodej. Jsme moc rádi, že jsme se nakonec svěřili do Vašich rukou :-) Sami bychom si asi tak neporadili. Ještě jednou děkuji S pozdravem ”
  Zapletalová K.Újezd u Brna
 • “Služeb a rad paní Makešové jsme využili opakovaně a k naší maximální spokojenosti. Ocenili jsme plné nasazení, vstřícné a korektní jednání, ochotu a rychlost. Vše proběhlo hladce a pokud se vyskytl problém, paní Makešová obratem a s lehkostí vyřešila. Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, jen tak dál! Děkujeme ”
  Martin a Magdaléna Navrátilovi Brno
 • “Za mě 5 hvězdiček, více snad není co dodat. Vždy velmi ochotná, usměvavá s velkým rozhledem. Opakovaně paní Makešová poradí, zařídí, i když právě nepotřebujeme prodat nebo pronajmout nemovitost. Vřele doporučuji a děkuji! ”
  Kočárník Oldřich Mgr., Brno a Ivančice
 • “Vážený paní Makešová, moc Vás zdravíme. Ještě jednou Vám děkujeme za výbornou práci, při které se Vám podařilo velice rychle prodat dům našich rodičů v Rosících u Brna. S úctou ”
  manželé Voborníkovi
 • “Makléřka paní Makešová skutečně rozumí svému oboru a dokázala zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároveň je velice ochotná a spolehlivá. Je vidět, že jejím cílem je oboustranná spokojenost. Tedy jak na straně kupujícího, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jejich dlouholetých zkušeností. ”
  Ing. Jaroslav Pekárek
Všechny reference

Prodáno

 • Novostavba řadového domu 5+kk Blansko
  Novostavba řadového domu 5+kk Blansko

  Novostavba řadového domu 5+kk Blansko

 • Mezonetový byt 4+kk Brno - Štýřice, ul. Vídeňská, terasa, 133 m2
  Mezonetový byt 4+kk Brno - Štýřice, ul. Vídeňská, terasa, 133 m2

  Mezonetový byt 4+kk Brno - Štýřice, ul. Vídeňská, terasa, 133 m2

 • Byt 3+1 Brno - Bystrc, ul. Vondrákova
  Byt 3+1 Brno - Bystrc, ul. Vondrákova

  Byt 3+1 Brno - Bystrc, ul. Vondrákova

Všechny nemovitosti

Jak pracuji?

Jako realitní makléř využívám nejmodernější technologie.

Co umím a nabízím vlastníkům nemovitostí zcela ZDARMA? 

- TRŽNÍ ODHAD NEMOVITOSTI

- 3DSCAN NEMOVITOSTI

- HOME STAGING

- PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

- VIDEO PROHLÍDKA

- RELKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

- PŮDORYSY

- WEBOVÁ STRÁNKA NEMOVITOSTI

- DRON

- KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ 

- MARKETINGOVÝ PLÁN PRODEJE

Kvalitní marketing a kvalitní marketingové nástroje jsou zásadní, respektive nejdůležitější věcí při prodeji nemovitosti. Každá nemovitost vyžaduje individuální přístup a promyšlený marketingový plán, protože každá nemovitost je jiná a vyžaduje svoji péči. Profesionálně zpracovaná prezentace a správně zvolená marketingová strategie dokáže zacílit na co největší množství potencionálních zájemců. Marketingových nástrojů a možností, jak nejlépe zobchodovat nemovitost je celá řada. Podrobné informace, postupy a výčet nástrojů důležitých pro kvalitní prezentaci které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji nemovitosti vám ráda poskytnu osobně. 

- A VŽDY NĚCO NAVÍC

 Pro vlastníky nemovitosti je výčet těchto služeb ZDARMA!

 

 

 

TOP nabídka

Celá nabídka

Kontakt

Potřebujete BEZPEČNĚ prodat svoji nemovitost, nebo jen poradit?

Volejte: 604 215 302, nebo pište: makesova@post.cz

 

Telefon

604 215 302

Adresa

M palác, Heršpická 813/5, 639 00, Brno


Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitostí ZDARMA

zpracováním osobních údajů